Ve svých 62 letech se rozhodla pro radikální změnu. Proměna u stylisty jí kompletně změnila život

Ve svých 62 letech si začala uvědomovat, že upadla do stereotypu a přestala se o sebe starat. Hned poté věděla, že je potřeba kontaktovat odborníka a projít kompletní proměnou.

Žena se rozhodla navštívit stylistu
                   

LaDawn je 62letá žena, která si nedávno prošla rozvodem. Její manželství přestalo po čase fungovat a vztah už nešel opravit. Během vztahu žila Dawn pouze pro svou rodinu a často na sebe zapomínala. Přestala trávit čas se svými přáteli, byla pouze s manželem a nikam moc nechodila. Dokonce to skončilo tak, že se o sebe přestala starat. Nabyla pocitu, že to stejně ani není potřeba, když nikam nechodí. Vše ale změnil moment, kdy se blížila svatba její dcery

Kvůli svatbě navštívila stylistu

LaDawnina dcera se vdávala, takže nastal ideální čas na změnu. Už několik let měla problém se svými vlasy, které se špatně upravovaly, byly rozlítané a jejich tvar nechtěl držet. Naštěstí si vybrala skvělého stylistu, který přesně věděl, jak ji s tímto konkrétním problémem pomoci. Pro kompletní proměnu si nakonec vybrala jednoho z nejznámějších stylistů v Americe, který si říká The Makeover Guy. Jeho práce je oceňována a na Youtube má několik milionů fanoušků.

Nejdříve vlasy, pak make-up

Jako první přišly na řadu vlasy, které bylo potřeba upravit. Její ploché šedé vlasy prošly střihem a byly vrstvené do světlého stylu. Následně byla změněna i jejich barva, aby odpovídala odstínu její pleti. Účes je teď velmi snadný na úpravu. Díky speciálnímu střihu si může vlasy upravit z pohodlí domova a nemusí se trápit tím, že by střih nedržel. Pro takový účes nepotřebujete žádné laky, gely a další kosmetiku. Samozřejmě se jedná o proměnu, která neskončila samotnou změnou účesu. 

Kompletní změna vizáže

Zapracovalo se také na jejím make-upu, aby se sjednotil její tón a zdůraznily rysy obličeje, přičemž make-up zůstal jemný. The Makeover Guy je skutečný génius. Christopher Hopkins provozuje kosmetické studio od roku 1990. Původně se zaměřoval na televizní osobnosti a herce, nyní vítá každého, kdo chce využít jeho služeb. V roce 2017 otevřel studio v Minneapolis s krásným výhledem na historickou řeku Mississippi. I nadále inspiruje a mění životy lidí, se kterými pracuje. 

žena po proměně u stylisty i

Konečný výsledek

Ačkoliv LaDawn moc dobře znala práci Christophera Hopkinse, z výsledku nakonec byla překvapená a velmi potěšena. Takto skvěle odvedenou práci nečekala ani v tom největším snu. Dnes vypadá opravdu skvěle, Christopher jí proměnou ubral minimálně 10 let. Na její celkovou změnu se můžete podívat na následujícím videu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články