Žena sdílela na sociálních sítích fotografii své kuchyně. Na první pohled obyčejný snímek skrývá něco skvělého

Internet obletěl snímek pořízený neznámou ženou, která vyfotila svoji kuchyňskou linku. Na první pohled obyčejná fotografie ukrývá jejího domácího mazlíčka.

                   

Asi každý, kdo má doma domácího mazlíčka, zažil nemálo vtipných a zajímavých zážitků. Především kočky se dokáží nacpat do úplně maličkých otvorů, nebo schovat na místa, kde by je nikdo nehledal. A to je případ neznámé ženy, která na internetu sdílela fotografii své kuchyňské linky. Nebylo by na tom nic zajímavého, kdyby k tomu nenapsala otázku: „Najdete na obrázku moji kočku?“

Kočky jsou populárním domácím mazlíčkem

Mnoho lidí chová doma kočičku, a právě proto je kočka domácí v celosvětovém měřítku nejoblíbenějším domácím mazlíčkem. Tyto šelmy dokáží rozpoznat různé nemoci, vycítit zemětřesení, prospí až 16 hodin denně a jejich předení je velice uklidňující. To je jen pár z mnoha kladů, které tito tvorečkové mají. A jsou to možná i jedny z důvodů, proč tohoto mazlíčka vlastní žena, která pořídila fotografii, jež pobavila spoustu uživatelů sociálních sítí.

i

Když žena vešla do své kuchyně, chvíli se rozhlížela a hledala svoji micinku. Jakmile ji našla, vzala do ruky telefon a vyfotila svoji kuchyňskou linku a fotografii sdílela na internetu. Pojala to jako takový test vnímavosti pro ostatní lidi. Chtěla, aby na chvíli všichni zapomněli na starosti a problémy a prověřili své dovednosti a postřeh.

Zvládnete ji najít?

Fotografie obletěla během chvíle internet a lidé hádali, kde by se čičinka mohla schovávat. Spousta lidí nechápala, proč žena sdílí fotku své kuchyně a obrázek bez dalšího povšimnutí přešla. Až po přečtení popisku fotografie je to zaujalo a začali kočku hledat. Málokdo ji ale našel, je totiž ukrytá opravdu dobře. Možná i proto, že má černou barvu, jde hůře najít. Už ji vidíte?

i

Pokud jste si dali záležet a prohlédli jste si fotografii opravdu důkladně, jistě jste si všimli černé hlavičky s malými oušky, která je schovaná nahoře na kuchyňské lince. Micka je ukrytá mezi figurkami a postavičkami stojícími úplně na nejvrchnější části skříněk. Kočky rády vyhledávají takováto místa k úkrytu, cítí se tam bezpečně a hlavně mají velký rozhled.

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články