Žena uprostřed noci zjistila, že vedle ní v posteli leží cizí 40 kilový pes. Začalo kuriózní pátrání

Tato žena prožila pořádný šok, když se uprostřed noci probudila vedle zcela neznámého psa. Okamžitě začala podivnou situaci řešit a hledat majitele zvířete.

                   

Julie Johnsonová žije se svým mužem v rodinném domě v americkém státě Tennessee. Doma mají už dlouho tři lovecké psy. Jejich miláčci s nimi někdy i spí v jejich posteli. Jenže jednou se pár probudil a to co uviděli, s nimi pořádně otřáslo. Mezi nimi totiž v posteli ležel pes, kterého nikdy předtím neviděli. Netušili, jak se tam dostal a komu patří, a proto hned rozjeli pátrání pomocí sociálních sítí.

Vetřelec v jejich posteli je šokoval

V noci na začátku května se Julie s Jimmym z ničeho nic probudili, protože jim v posteli něco překáželo. Ležel mezi nimi asi 40kilový pes hnědé barvy, a na první pohled vypadal jako kříženec bojového plemene pitbull. Jenže problém byl, že tohoto psa dvojice vůbec neznala. Není se tedy čemu divit, že to oba manžele pořádně šokovalo. Julie zakřičela na Jimmyho: „Jak se cizí pes dostal do naší ložnice?”

i

Ukázalo se, že jde o přátelské stvoření

Tento pár doma choval další tři velké psy, a nejspíš proto se divili ještě víc. Jak mohli jejich hlídači do svého teritoria pustit cizí zvíře? „Po chvilce mi ale došlo, že se asi nemám čeho bát. Můj muž odsunul přikrývku a cizí pes se k němu přivinul, jakoby k nám patřil odjakživa. Bylo to neuvěřitelně roztomilé, i když celá tato situace byla samozřejmě stále poměrně bizarní,” popisuje situaci Julie.

i

Majitelka ho marně hledala

Mezitím Felicie Thortnová, mladá žena, kterou mladý pár vůbec neznal, dorazila domů ke svým rodičům. Bydlela ve vesnici vzdálené asi 5 kilometrů od Julie a Jimmyho. Rodiče jí zrovna oznamovali, že její fenka Nala minulý večer zmizela z jejich zahrady.

Zatímco Felicie se okamžitě vydala hledat svou fenu Nalu, Julie se na Facebooku snažila dohledat majitele neznámého návštěvníka jejich ložnice. „Byl to ten nejdivnější příspěvek, jaký jsem kdy zveřejnila. Lidé si museli myslet, že jsem se zbláznila,” říká Julie, která dále vše komentovala. „Ten pes mi stále odmítá říct, komu patří. Možná mi to řekne až ráno,“ napsala pod jednu z fotek.

i

Šťastné shledání

Naštěstí se příspěvek na ženině Facebooku dostal přes pár společných známých až k Felicii. V tu chvíli k původnímu příspěvku přibylo: „Jmenuje se Nala a její majitelka už je na cestě. Hodně štěstí, až se jí bude snažit dostat z naší postele.“

A opravdu nastal problém. „Ve chvíli, kdy si majitelka přišla vyzvednout svou fenu, Nala prostě odmítla vstát,” vzpomíná na komickou situaci Julie. „Zeptala jsem se: Nalo, co to děláš? A ona začala jen vrtět ocasem a spokojeně se na mě koukat,” řekla Felicie.

i

Ze psů se stali kamarádi

Julie i Felicie teď plánují společné setkání, aby si spolu jejich psí miláčci mohli pohrát. Julie byla nadšená z toho, jak pozitivně lidé reagovali na tento příběh. „Kdybyste kdykoliv potřebovali pohlídat psa, myslím, že my s Jimmym jsme se osvědčili,“ smála se. Felicie později řekla: „Chci poděkovat Julii za její přístup. Nala totiž určitě dosáhla světového rekordu v porušování osobního prostoru!“

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články