Žena tvrdí, že když její srdce na chvíli přestalo bít, ocitla se v nebi. Svůj zážitek sdílí s okolím i na internetu

Žena popisuje svůj zážitek, při kterém spatřila Ježíše, jež k ní natahoval ruce. To vše viděla v době, kdy její srdce přestalo bít.

zamyšlená žena i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Mnoho lidí věří na zázraky i na to, že existuje „něco“ mezi nebem a zemí. Víra v převtělování duší a posmrtný život se vyskytuje čím dál častěji. Je mnoho důkazů o možném spojení s duchy a paranormálních jevech. Někteří lidé také líčí své zážitky z doby, kdy byli na pokraji smrti. Tvrdí, že zažili něco nadpřirozeného, ocitli se v nebi, viděli anděly, či dokonce samotného Ježíše.

Úraz hlavy ji skoro zabil

Tina Hines, žena žijící ve Spojených státech amerických, odhalila svůj mimořádný příběh, který navždy změnil její život. Rozhodla se ho sdílet na internetu, aby ukázala, že opravdu existuje jakési nadpřirozeno. V roce 2018 Tina skoro zemřela, lékaři museli bojovat o její život. A právě v tu dobu se jí stalo něco mimořádného.

Jednoho obyčejného dne, když se Tina vracela domů z práce, nečekaně omdlela. Při pádu se silně uhodila do hlavy. Spadla přímo na beton, takže si způsobila opravdu vážná zranění. Její manžel, svědek této znepokojivé události, naštěstí okamžitě zareagoval a bez váhání jí poskytl první pomoc. Zavolal záchranku a spolu se sousedem prováděli resuscitaci až do příjezdu zdravotníků. Přitom se Tina na chvíli probudila.

Viděla Ježíše a krásnou zář

Když záchranáři dorazili na místo, zahájili umělé dýchání a šestkrát použili defibrilátor. A přesně v tuto dobu žena zažila neobvyklý jev. Zhruba půl hodiny byla mrtvá. A právě tehdy, jak tvrdí, odešla do nebe a uviděla Ježíše. Cítila velký klid a sám Ježíš k ní napřáhl ruce. A přímo za ním byla úžasná a krásná záře. Tina říká, že tato zkušenost naprosto změnila její život a dala mu nový význam. Je teď díky tomu silnější a motivovanější.

Ježíš Kristus iZdroj fotografie: Pexels

Její manžel byl velmi vyděšený, protože ještě nikdy neviděl, že by někdo převrátil oči dozadu a doslova zfialověl tak, jako v tu chvíli jeho milovaná žena. Navíc mu lékaři oznámili, že Tina může být navždy invalidní. Již 5-10 minut v tomto stavu může vést k vážnému poškození mozku, natož celá půl hodina. Doktoři jí diagnostikovali zlomeninu hrudní kosti, zlomená žebra a řeznou ránu na čele. Tina se naštěstí probrala a nemá žádné následky. Je si jistá tím, co viděla a dle lékařů zažila tzv. klinickou smrt.

Co je to klinická smrt?

Při klinické smrti dochází k zástavě dechu a srdeční činnosti, která trvá přibližně 5 až 6 minut. Je to typ smrti, kdy je centrální nervová soustava stále funkční, ale činnosti dechu a srdce jsou zastaveny. Většinou při ní dochází k odumírání tkání buněk podle jejich citlivosti na nedostatek kyslíku. Pokud je však člověk schopen se vrátit zpět do své tělesné schránky, zpravidla jej tento zážitek ovlivní. Někteří lidé se vrací s příběhem, který zcela změní jejich pohled na svět a ovlivní jejich pokračující život.

žena je v bezvědomí iZdroj fotografie: Pexels

Klinickou smrt obklopuje mnoho záhad. Mnozí vypráví o tom, že se před nimi samými promítl celý jejich život a hlavně důležité momenty z něj. Někteří tento zážitek popisují tak, že opustili své vlastní tělo a dívali se sami na sebe shora. Většinou si lidé po prožití klinické smrti uvědomí smysl života, proč jsou na zemi a proč žijí. Spousta z nich změní přístup k životu, své myšlení, priority i povahu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články