Přímo u oltáře se přiznal, že miluje někoho jiného. Ženich uvedl svou nevěstu k slzám a svatebčany do silných rozpaků

Na svatbách to vždy je veselé a velmi emotivní. Novomanželé tam prožívají svou velmi intimní chvilku, teda pokud to něco nepřekazí.

                   

Pro mnoho lidí, ne-li pro všechny, je svatební den jeden z nejdůležitějších v jejich životě. Je to oslavení a zpečetění lásky mezi dvěma živými bytostmi, které se rozhodly, že budou navždy žít spolu. Stejný případ je i tento pár z Portugalska, Jefferson a Jessica, kteří se po třech společných letech soužití rozhodli, že se vezmou. Jessica ještě měla z předešlého vztahu dceru, osmiletou Giovannu, o kterou se Jefferson staral jako o vlastní. U oltáře ale ženich pronesl něco, co všem ostatním svatebčanům vyrazilo dech.

Scéna jako z filmu

Během krásné ceremonie se od své nastávající odvrátil na jinou a vyznal jí svou upřímnou lásku. Prakticky scéna jako z filmu, ale s trochu jiným koncem. Zde se neztropí nějaká scéna, při které nevěsta umlátí ženicha svatební kyticí, nýbrž ho obejme a políbí ho. On totiž nevyznává lásku jen tak ledajaké ženě, ale nevěstině dceři. Osmiletá Giovanna si musela na svého nového tatínka nejdříve navyknout, ale po nějaké době se z nich stala nerozlučná dvojka. Ve svatební den její matky byla malou roztomilou družičkou.

muz-mluvi-do-mikrofonu i

Jefferson pronáší dojemná slova směrem k Giovanně: „Kdybych měl Boha o něco žádat, bylo by to, abys byla moje malá holčička. Byl bych tím nejpyšnějším otcem na světě, kdybych měl dceru tak krásnou, inteligentní a vzdělanou jako ty.“ Tato slova nenechají jediné oko v sálu suché. Malá holčička mu jde dát urychleně pusu, následně se vrátí na své místo. To je nevěstina příležitost, řekne své Ano a políbí svého muže. Všichni tleskají jsou dojati a rádi, že mohli tento okamžik sdílet s už novomanželi.

Nejkrásnější proslov pod sluncem

Při hostině si malá Giovanna vzala mikrofon a se slzami v očích řekla: „Dávám ti také svou lásku, budu se o tebe starat, chránit tě a nedovolím, aby se ti něco stalo.“ Nemusí mít ale žádný strach, manželské pouto jejich rodičů je teď tak silné, že nikdy nepoleví, a jejich lásky nikdy nevyprchá. Jejich slova a viditelné dojetí pohladí na duši snad každého. Ačkoli byl obřad celý v portugalštině, emotivní video dovede k slzím každého.

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články