Žena zažívá noční můry dokonce i po probuzení. V telefonu, který vytáhne zpod polštáře, se objeví šokující snímky 

Žena nejednou zažila paranormální události spojené s jejím fotoaparátem. V galerii se objevují snímky, které nepořídila. Musela si jít promluvit s odborníkem.

Během toho, co žena spala, někdo ji vyfotil jejím telefonem
                   

Někdy se stává, že si člověk prochází fotografie na mobilním telefonu a narazí na snímky, o kterých ani nevěděl, že je pořídil. Tyto fotografie mohou být vytvořeny automatickým fotoaparátem, který se spustil omylem klávesovou zkratkou. Může se také jednat o snímky obrazovky. Tyto nechtěné fotografie mohou být zbytečným plýtváním kapacity telefonu, takže je důležité je pravidelně procházet a mazat ty, které do zařízení nepatří. 

Tajemné snímky 

Různé fotografie mohou také vzniknout v kapse při chůzi městem, nebo třeba v posteli, když se člověk při spánku nešikovně ohrábne. Ačkoliv jsou takové situace vzácné, občas se přeci jenom někomu stanou. Charakteristikou pro podobné snímky je, že tyto fotografie lze následně snadno rozpoznat. Na obrázku je poté zachycený například strop, nebo temnota v kapse. Děsivá událost, která se stala ženě z Velké Británie byla rozdílná v tom, že na fotografii, která se nevysvětlitelně objevila v jejím telefonu, byl jasně vidět její obličej. Dokonce měla pootevřené oči. 

Fotografie pořízená během spánku 

45letá Debra z Velké Británie přísahá, že o fotografii nemá nejmenší tušení. Skutečnost, že na fotce má otevřené oči, její výroky trochu zdiskreditovala, ale pro ni samotnou je tento klíčový detail tím nejděsivějším faktorem celé události. Debra věří, že v tuto osudnou noc měla telefon odložený pod polštářem, kde ho našla i poté, co se probudila. Tuto fotku prý nepochybně musel pořídit někdo cizí. Telefon údajně vysunul zpod polštáře, aby zmáčkl spoušť. 

žena vyfocená v posteli i

Nebylo to poprvé 

Debra tvrdí, že podobně nevysvětlitelné události v jejím bytě už proběhly. Při narození jejího syna se také stalo něco zvláštního. Na fotografiích, které žena vyfotila stejným telefonem, se objevily neznámé postavy. Žena se obrátila na odborníka, který jí sdělil, že taková znamení mají pravděpodobně na svědomí rodinní duchové. Sám si ale zatím není jistý příčinou komunikace těchto energií. Není ani jasné, co se tito duchové Debře vlastně snaží říct. Je ovšem naprosto neoddiskutovatelné, že by měla nadále zůstat na pozoru. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články