Ženy, které netouží po ničem jiném, než změnit svého partnera. Zde jsou mistryně v předělávání partnerů

Ženy jsou mistryně v předělávání mužů. Ačkoli si to většina nemyslí a brání se, že má ráda svého muže takového jaký je, není to tak úplně pravda. Každá žena dříve či později neodolá touze svého partnera trochu, někdy taktně, někdy napřímo zkritizovat za to, co dělá nebo nosí na sobě. Nemusí to myslet špatně, prostě taková je ženská povaha. Ovšem i v této kategorii existují přebornice.

Beran

Ženě v Beranovi nikdy nebude vyhovovat její partner se vším všudy. Sice si neustále stěžuje, ale nikdy se nerozejde ani nerozvede. Naopak bude svého muže žádat, aby se změnil. Bude mu to říkat pořád a neustále, hrozit prstem a občas se chovat i urážlivě. Chce, aby jí její partner věrně naslouchal a dělal jen to, co řekne ona. Bohužel, čím více je Beran nespokojen s chováním své drahé polovičky, tím podrážděnější a nevrlejší je.

Panna

Panny jsou rozené učitelky. Věří, že ví naprosto všechno, je tedy logické, že budou věčně nespokojené se svým partnery a budou se snažit je napravit, popřípadě zdokonalit. Neuvědomují si ale, že lidé nejsou stroje a nemohou být naprogramovaní tak, jak by Panny chtěly. Proto jejich přítomnost málokdo vydrží delší dobu, a tak je Panna odkázána k velkému počtu rozchodů.

Váhy

Váhy touží po dokonalé rovnováze ve vztahu. V ideálním případě věří, že láska funguje určitým způsobem, a proto se své názory snaží předávat tomu druhému. Využije všechny své dostupné prostředky a techniky, aby svého partnera ovlivnily, změnily jeho názor a proměnily ho v ideálního partnera.

Kozoroh

Kozoroh nebude nikdy spokojen. Tyto ženy působí, jako kdyby měly ve své DNA kyselinu. I když se takové ženě podaří svého partnera změnit, nikdy nebude spokojená. Pokaždé si najde další a další věci, které je potřeba zlepšovat.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek