Ženy, které stále přitahují darebáky. Za jejich smůlu může znamení horoskopu. Patříte mezi ně?

Existují ženy, které nějakým záhadným způsobem přitahují pouze nesprávné muže, tudíž mají spoustu zkušeností se selháním v lásce. I když si toho nejsou vědomy, jdou stále stejnou cestou pořád a pořád dokola. Možná jsou naivní, možná mají špatný úsudek, ale možná je to také tím, co jim nadělily hvězdy. Tyto znamení zvěrokruhu mají sklon přitahovat špatné muže.

Rak

Ženy narozené ve znamení Raka snadno důvěřují ostatní lidem a okamžitě své srdce spojí s objektem jejich přitažlivosti. Jsou obzvláště zranitelné a láska je maximálně oslepuje. O každém muži smýšlejí jako o ideálním partnerovi, což z nich dělá perfektní cíl k využití. Nedokážou vidět chyby druhého člověka. Trvá jim velice dlouho, než si uvědomí, že jejich vztah nefunguje, často doufají, že se věci uklidní, že se muž změní a stane se z něj zázrakem jiný člověk.

Panna

Chytré, ohleduplné a pedantské ženy. To jsou hlavní charakteristické rysy žen narozených ve znamení Panny. Přesto s nimi můžete velice snadno manipulovat, jakmile se do vás zamilují. V takovou chvíli jsou téměř neschopné vymanit se z bludného kruhu toxického vztahu. Jelikož jsou často věrné, udělají pro druhého cokoli mu na očích uvidí.

Kozoroh

Navzdory své praktičnosti a racionálnosti nebudou tyto ženy cítit nic jiného než obrovský plamen vášně. Jakmile jejich objekt dosáhne svého cíle, přestane se snažit a přetvařovat. Ženy v Kozorohu nechápou, co se to náhle děje, protože všechno šlo tak krásně, dokonce jim jejich muž vyznal i lásku, tak v čem je problém? Zrazené a rozbité se uzavřou samy do sebe, když konečně pochopí, že se staly oběťmi podvodu.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrostyle.com

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek