Ženy utekly z restaurace, aniž by zaplatily. Zanechaly po sobě podivný vzkaz a „dárek na památku“

Místo, aby ženy zaplatily za objednané pokrmy, odešly z restaurace. Stůl po sobě ale nenechaly zcela prázdný. Servírky nevěřily vlastním očím.

                   

Pokud si myslíte, že v dnešní době je již standardem zaplatit po sobě útratu v restauraci, tento poněkud trapný incident Vás vyvede z omylu. Odehrál se v restauraci Remont Bar Wroclaw, který se nachází v polské Vratislavi. Dvě ženy, které si objednaly občerstvení, odešly bez zaplacení. Obsluze po sobě zanechaly účet a „dárek na památku“.

Nevhodné poděkování

Chtěli bychom poděkovat dvěma zákazníkům, kteří se v těchto těžkých časech rozhodli opustit prostory naší restaurace a nechali nám tento dárek jako platbu,“ napsali majitelé restaurace ironicky a sdíleli fotografii s účtem na 200 polských zlotých, což je v přepočtu cca 1200 Kč, a inkriminovaným předmětem.

Když se servírky přiblížily ke stolu, kde ženy seděly, zůstaly v šoku. U účtenky nebyl žádný cenný předmět jako například poděkování za večeři. Byl tam zabalený prezervativ! K situaci se pro polské Rádio Eska vyjádřil jedna z číšnic: „Bylo to jako plivnutí do tváře.“ Servírky o přítomnosti žen v restauraci dobře věděly, protože na ně už při příchodu neudělaly dobrý dojem. Ačkoliv byly servírky na place v tu chvíli tři, dvě podvodnice využily situace, a v nestřeženém okamžiku, kdy byly všechny tři servírky zaneprázdněné, prostě utekly.  

Bardzo chcieliśmy podziękować dwóm „klientkom“, które w tych ciężkich czasach postanowiły w podskokach opuścić lokal a w…

Zveřejnil(a) Remont Bar Wrocław dne Středa 25. května 2022

Dejte si pozor na pachatelky

Majitelé restaurace zveřejnili na svém facebookovém profilu příspěvek, kde celou nepříjemnou situaci popsali. Rozhodli se také událost nahlásit na policii, kde popsali podobu obou pachatelek. Ačkoliv šance, že se ženy podaří chytit, není vysoká, bylo důležité, že majitelé incident zveřejnili. Třeba si majitelé ostatních restaurací budou více všímat svých zákazníků, obzvlášť, půjde-li o dvě nedůvěryhodné ženy.  

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Autor článku

Bohumila Kočvarová

Zobrazit další články