Pár proměnil starý autobus v luxusní dům pro čtyřčlennou rodinu. Jeho interiér svou krásou vyráží dech

Aby si zlepšili svůj vlastní život a žili bez vysokých výdajů, rozhodli se pro velmi netradiční krok. Mladá čtyřčlenná rodina se rozhodla žít ve starém zchátralém autobusu.

Starý bílý autobusu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rodina z dnešního příběhu patří mezi ty slavnější. Mají svůj vlastní instagramový účet s názvem Ordinary Extraordinary, na kterém dokumentují svůj život a snaží se pro lidi být inspirací. Dokumentují svůj život s malými dětmi a ukazují, jak to všechno funguje tím, že každý týden sdílejí nová videa a pravidelně zveřejňují fotky. Před 2 lety se rodina pustila do zajímavého projektu, na který by asi většina lidí neměla odvahu. Pořídili si starý autobus, který se rozhodli předělat na domov snů. A světe div se, to se jim podařilo. 

Kdysi školní autobus, dnes krásný domov

Rodina si pořídila starý školní autobus – zvenku vypadal otřesně, dokonce ani nebyl pojízdný. A zevnitř? Vypadal jako klasický autobus, k domovu měl skutečně daleko. Rodina moc dobře věděla, kolik práce renovace autobusu zabere, ale nechtěli se vzdát. Ba naopak se snažili udělat vše proto, aby si splnili svůj sen. S pomocí přátel, velké kreativity a tvrdé práce se jim podařilo proměnit školní autobus ve funkční, krásný domov pro čtyřčlennou rodinu. 

Renovace starého autobusu i

Dům má vše, co k žití potřebujete

Mobilní dům má naprosto všechno, co rodinka pro život potřebuje. Hned při vstupu na vás čeká maličký salonek. Celý vnitřek autobusu je velmi prostorný a díky oknům podél celé stěny působí interiér otevřeným dojmem. Aby rodina ušetřila místo, nechala si navrhnout speciální sedací plochy, které když se rozloží, promění se v postele. U nohou jedné z pohovek umístili stůl, který slouží zároveň jako knihovna. Pod polštáři na pohovce je také úložný prostor na přikrývky a polštáře. Mladý pár se jednoduše snažil využít všechen prostor na 100 %. 

Žena v kuchyni autobusu i

Nechybí ani funkční kuchyň 

Za obývacím pokojem najdeme rodinnou, minimalistickou a praktickou kuchyň. Je skutečně maličká, ale k přípravě jídla bohatě stačí. Nachází se v ní velká pracovní deska s úložným prostorem navíc. Kuchyň má samozřejmě i sporák. Veškeré potraviny jsou uloženy ve skrytých skříňkách, které jsou umístěny vedle sporáku. Konec ale bylo popisování. Podívejte se sami na následující video, ve kterém je zaznamenána celá rekonstrukce školního autobusu na nádherný domov.

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články