Žena již byla unavená z neustálého barvení vlasů a skrývání šedin. Díky jejímu nového vzhledu je k nepoznání

Pro jednačtyřicetiletou ženu bylo neustálé barvení vlasů unavující. Proto se rozhodla k razantnímu kroku, který jí změnil život.

žena má šediny ve vlasech
                   

Téměř každá žena si alespoň jednou nabarvila vlasy. Většina z nich ale tuto činnost provádí pravidelně především proto, aby zakryla šediny, kterých se na hlavě s přibývajícím věkem objevuje stále více. Barvením ale vlasy ztrácejí sílu, a jejich struktura tím může být značně narušena. Některé dámy ani nebaví kvůli tomu stále navštěvovat kadeřníka, a utrácet tak nemalé peníze. Podobně na tom byla i jednačtyřicetiletá žena, která se rozhodla pro razantní životní krok.

Rozhodla se pro radikální změnu

Kerry Grundhoefer je jednačtyřicetiletá žena, která žila normální život, dokud nepřišlo na rozvod. S přibývajícím věkem jí ale začaly trápit šedivé vlasy, které se jí stále častěji objevovaly na hlavě. A tak se rozhodla, že si své kadeře začne barvit. Stal se z toho pro ni už běžný rituál, který jí ale časem začal dost obtěžovat. Všechno to barvení totiž způsobilo, že její vlasy byly mrtvé a bez života. Chtěla jim proto vrátit jiskru, ale nevěděla, jak toho docílit. Celkově toužila se svým vzhledem něco udělat, a tak se rozhodla pro radikální změnu.

Když uslyšíte slovo „proměna“, tak první věc, která vás napadne, je, že se jedná o razantní změnu vzhledu. Ta zahrnuje především úpravu účesu, líčení a oblékání. Často se při tom používají barvy na vlasy, různé speciální prostředky, melíry, make-upy, bělení zubů a další umělé věci. V případě Kerry tomu tak ale nebylo, dalo by se říci, že spíše naopak.

Proměna naopak?

Jelikož už tuto ženu nebavilo vypadat pořád stejně a chtěla změnu, kontaktovala proto stylistu celebrit jménem Christopher. Tento odborník se specializuje na práci se ženami, které mají buď nízké, nebo nemají vůbec žádné sebevědomí. Po rozhovoru s Kerry věděl přesně, jak bude její proměna vypadat. Rozhodl se jít opačným směrem, byl si jistý, že bude nejlepší, nechat vyniknout její přirozenost.

žena s šátkem se usmívá i

Kerry měla dlouhé, jemně vlnité vlasy. Byly barveny tmavou barvou, ale od kořínků byl vidět již široký odrost. Ten měl šedivou barvu, především kvůli tomu si žena své kadeře barvila. Nechtěla, aby lidé viděli, jak moc jí vlasy šediví. Stylista ale jejího odstínu šedé využil. Vlasy této dámě ostříhal úplně na kratičkého ježka a nepoužil žádnou chemii. Nechal je v jejich přirozeném odstínu.

Ač se říká, že krátké vlasy mohou přidávat léta, u Kerry tomu tak rozhodně nebylo. Jakmile byla dokončena celá proměna, žena vizuálně omládla o několik let. Vypadala svěže, mladistvě a rozhodně i šťastně. Se svým novým vzhledem byla naprosto spokojená nejen ona, ale také její rodina. Christopher opět dokázal, že je opravdovým mistrem svého řemesla. Dodal sebevědomí další spokojené ženě. Posuďte sami, jak se mu proměna povedla.

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články