Známá herečka a dabérka je po smrti. Zanechala zde po sobě dva malé syny a manžela

Mnoho lidí ročně podlehne této zákeřné nemoci. Často i z řad známých osobností. Na internetu pak kolegové vzpomínají a rádi vyjadřují soustrast.

Svíčky a světlo i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Zákeřná nemoc, rakovina, v poslední době čím dál více odvádí na druhou stranu známé osobnosti. Boj se v poslední době nevyhýbá nikomu a právě tam patří i různí umělci. Často ani veřejně neoznamují, že takovou nemoc mají a pak se jejich náhlá smrt stává pro ostatní velkým šokem. Je pro ně velmi těžké takovou situaci vnitřně zpracovat. Může jim vadit hromadné litování od společnosti a někdy zbytečná slova lítosti od cizích lidí, protože když řešíte něco tak závažného, poslední, co chcete je, aby to řešil i někdo jiný mimo vaši nejbližší rodinu a přátele.

Smrt známé herečky

Dne 30. ledna se na internetu vyskytla velmi smutná zpráva, která zasáhla velké množství lidí. Týkala se smrti známé herečky a dabérky Annie Wersching. Odešla bohužel ve velmi mladém věku, ve 45 letech. Navíc po sobě zanechala dva malé syny a manžela. Ten taky její smrt na internetu oznámil. Údajně s ní bojovala už od roku 2020. Nakonec po dlouhém boji svůj boj prohrála. Spoustu lidí celé rodině vyjádřilo upřímnou soustrast. Někteří kolegové vyzdvihli její přednosti a zavzpomínali na ni ne jenom jako kolegyni, ale i jako na skvělou přítelkyni.

Byla známá například ze série „24“, kde si na ni právě vzpomněl producent a režisér Jon Cassar. Uvedl, že se Annie za dobu natáčení, stala opravdovou kamarádkou a bude na ni dál vzpomínat jen v tom nejlepším. Dál svůj hlas propůjčila Tess Servopoulos ve hře „The last of us“. Její synové Freddie a Ozzie se narodili v roce 2010 a 2013. Sama Annie si hlavně po uzdravení, které bohužel nepřišlo, přála strávit veškerý svůj čas se svojí rodinou a vynahradit jim vše, co promeškala. Chtěla klidně prožít čas se svými dětmi a manželem.

Rakovina – strašák, který si nevybírá

Bohužel, tato nemoc si opravdu nevybírá a může postihnout úplně každého bez ohledu na věk nebo třeba na to, kde pracuje. Proto si dejte pozor na prevenci. Nezapomínejte na různé pravidelné preventivní prohlídky, které jsou placeny zdravotní pojišťovnou. Také neopomeňte dostatečný přísun tekutiny, minerálů a vitamínů, ten je velmi důležitý. V neposlední řadě také správná pestrá výživa, vyvážený spánek. Samozřejmě i sport, dostatečný pohyb na sluníčku a čerstvém vzduchu, a když se vám bude zdát něco v nepořádku, nebojte se vydat k lékaři.

Nezapomínejte také na své blízké zejména na rodiče a prarodiče a občas se zeptejte na jejich zdravotní stav. Nebo je například odvezte k lékaři a nabídněte pomocnou ruku protože prevence je základem, předcházení těmto onemocněním.

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Aneta

Zobrazit další články