Zde je 11 znamení, že se vás snaží kontaktovat blízká osoba, která již není mezi živými. Třeba najdete shodu

Myslíte, že existuje spojitost mezi duší zemřelého a živou osobou? Zde je 11 znamení, které vám řeknou, že ano.

                   

Ztratit navždy osobu, kterou jsme milovali, je velmi bolestné. Může se proto stát, že na ni ještě po dlouhou dobu od její smrti myslíme, a vzpomínáme na chvíle strávené s ní. Třeba to ale není jednostranné a zemřelá osoba se nás také snaží kontaktovat. A pomocí některých znamení nám dát najevo, že ani ona na nás nezapomněla a stále na nás vzpomíná jako my na ní. Pojďme si jednotlivá znamení projít podrobněji.

11 znamení, že se nás zemřelý člověk snaží kontaktovat

Někdo to zná jen z hororových scén, někdo to zažil na vlastní kůži. V domě se dějí podivné věci, které mají určitou spojitost s osobou, která tam žila, ale už není mezi živými. To, co se skutečně děje po smrti, nebylo nikdy zcela jasně vysvětleno, třeba se duše zemřelých skutečně pohybují blízko kolem nás. Nemusí to být ale hned zlé znamení, možná jen chtějí, abychom se jejich ztrátou netrápili a věděli, že i my zůstaneme navždy v jejich srdcích

1. Cítíte je

Když se duše blízkého člověka pohybuje nedaleko vás, může se stát, že ucítíte pach, který máte s danou osobou spojený. Může se jednat o jeho oblíbený parfém či tabákový dým.

i

2. Vaše smysly jsou velmi citlivé

Duchové rádi stimulují smysly. Může se tedy stát, že najednou ucítíte jeho známou vůni či uslyšíte slabé kroky kolem vás či přímo jejich slabý hlas. Nebo najednou ucítíte ve svých ústech pokrm, který daná osoba velmi ráda vařila.

3. Mušle

Zní to trošku neuvěřitelně, ale říká se, že vaši blízcí s vámi komunikují prostřednictvím nějakého daru či předmětu. Nejčastěji to prý bývá právě mušle, kterou vám zemřelá osoba nechává na místě, kde zrovna prošla kolem vás.

i

4. Zdá se vám o nich

Toto je jeden z nejčastějších způsobů, jak se s vámi duch snaží spojit. Naše podvědomí je otevřenější duchovnímu světu, a tak je pro ně jednodušší do něj vstoupit. Sny o zemřelé osobě bývají velmi realistické a mohou s sebou nést nějakou zprávu přímo od zemřelé osoby.

5. Elektronická zařízení přestanou fungovat

Nebo začnou fungovat současně. I to se stává, když se ve vašem okolí náhle objeví duch zemřelého. Například máte-li puštěné rádio, které začne náhle šumět nebo ladit jinou frekvenci, nebojte se toho. Je to jen způsob, jakým se duch snaží s vámi komunikovat.

i

6. Mince

Říká se, že když začnete najednou nacházet spoustu mincí, zesnulí nad vámi prý bdí.

7. Vaše věci mizí

Stává se vám, že věc, kterou jste ještě před chvílí položili na nějaké místo, je najednou jinde? Možná nejste blázni, ale třeba si s vámi vaši zesnulí známí jen hrají. Možná to bude znít trošku hloupě, ale to, že zemřeli, neznamená, že ztratili smysl pro humor.

i

8. Cítíte je ve své blízkosti

Někdy máte zvláštní pocit, jako byste v místnosti nebyli sami. Je to takový hřejivý a uklidňující pocit, ale vedle vás přesto nikdo není? Možná je, akorát není okem viditelný.

9. Hudba

Oblíbená píseň vašeho milovaného zesnulého vás provází na každém kroku. V rádiu, nákupním centru, v autě, v kuchyni. Je to také jeden ze způsobů, jak s vámi navázat kontakt.

i

10. Neobvyklé myšlenky

Pokud občas míváte myšlenky, které by vás normálně nenapadly, může to být znamení, že váš zemřelý mrtvý je tu s vámi. Věnujte chvíli přemýšlením nad významem těchto myšlenek.

11. Shody čísel

I to může být svým způsobem znamení, že se s vámi váš známí snaží spojit. Například, když se narodil 22.7. a vy se podíváte na hodinky zrovna ve 22 hodin a 7 minut. Nebo je-li délka shlédnutého videa 22 minut a 7 sekund.

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články