Znamení zvěrokruhu, která nejsou ve společnosti příliš oblíbená. Týká se to i vás?

                   

Nejde o to, že by následující znamení zvěrokruhu byla nevychovaná, spíše moc nepřemýšlí nad tím, jak některá slova mohou ublížit. Jak se říká, dříve mluví, než myslí, což z nich občas může činit jedince, kteří se neumí chovat ve společnosti vůči druhým lidem.

Beran

Berani jsou hyperaktivní, agresivní a otravní. Je jim jedno, jestli vám zničí celý den, jakmile se cítí špatně, mají tendenci si stěžovat a přenášet svou negativní energii na druhé lidi. Pořád něco chtějí a nikdy nejsou spokojení.

Blíženci

Nikdy nemohou najít to, co chtějí. Každých pět minut si své stanovisko rozmyslí, a přesto dělají neustále špatná rozhodnutí. Výsledkem je panika a úzkost, v důsledku čehož se stávají otravnými pro své okolí.

Panna

Panna ví všechno a nejlépe. Rozdává pokyny, snaží se mluvit odborně a chovat se stylem, kdy máte pocit, že mluvíte s namyšlenou a povrchní osobou. Je tak kritická a nevrlá, že vůbec nechápe, jak nepříjemné to je pro druhé lidi. Panna má obecně problémy s chováním v osobním i profesním životě.

Vodnář

Vodnář má často dojem, že je lepší než ostatní. Věří, že je nejchytřejší a nikdo nemůže být tak inovativní jako on. Cítí se, jako kdyby patřil do vyšší třídy a všichni jej měli následovat jako příklad. I když je společenský, není příliš populární.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články