Znamení zvěrokruhu, se kterými nechcete jet na dovolenou. Je mezi nimi váš partner nebo kamarád?

Plánujete dovolenou a přemýšlíte, koho vezmete s sebou? Osoby, které s sebou budete mít, hodně ovlivní, jak si dovolenou užijete. Následující čtyři znamení zvěrokruhu byste si s sebou brát skutečně neměli, protože jinak to bude hotové peklo. Můžete je milovat, mohou být nejlepší v jakémkoli jiném, ale na dovolenou to s nimi není.

Polezou vám na nervy nebo se budete ukrutně nudit, v důsledku čehož budete ze své vysněné dobolené nešťastní a budete plakat nad nemalými penězi, které jste vynaložili. Pokud se jedná o vaši drahou polovičku, buďte připraveni a vyzbrojte se tak velkou trpělivostí. Nezapomeňte, že první společná dovolená je pro páry testovací jízdou. Zjistěte, zda vás partner nebo kamarád patří mezi tyto čtyři znamení zvěrokruhu.

Panna

Kdo plánuje dovolenou? Chcete si dělat, co vás napadne? S Pannou ani náhodou. Panna si dělá velké plány. Je to ona, kdo nastaví budík na 7:30 ráno, kdy ještě není horké slunce, abyste se mohli vydat na prohlídku památek daného místa, bez ohledu na to, zda jste šli spát až nad ránem, protože jste se bavili v baru.

„Dobře, všechno je v pořádku,“ řeknete si, „proč mě to zajímá? Ať si jde tam, kam chce.“ Záleží vám na tom a nedorozumíte se, protože budete trvat na společně stráveném čase, protože není možné toto místo navštívit a nevidět starý hrad, muzeum, památním nebo cokoli jiného, ale rozhodně nechcete vstávat tak brzy? Pro Pannu to bude velkým problémem, který může skončit pořádnou hádkou.

Rak

Pokud nechce mít s sebou na dovolené někoho, kdo bude neustále jen rýpat a chodit na stejná místa, rozhodně si s sebou neberte Raka. Mějte na paměti, že pláž, bar nebo hospůdka, do které jste šli první den, se stane jejich nejoblíbenějším místem a bude chtít, abyste tam chodili neustále. Pokud ho přesvědčíte, aby šel někam jinak, rozruší vás kňučení o pláži, jídle, komářích nebo čemkoli jiném.

Nepočítejte s tím, že bude s nadšením chodit sem a tam. Jakmile si někdy zvykne, tak tam také zůstane. Navíc si bude s největší pravděpodobností neustále stěžovat, že jídlo není jako od maminky a bude vás tím neustále obtěžovat. Řekněte si sami, jestli s někým takovým skutečně chcete strávit tak vzácný čas, jako je vaše dovolená.

Býk

Býci nechtějí plýtvat penězi na nic jiného než na jídlo. Pokud bude mít příležitost se pořádně a kvalitně najít, bude naprosto spokojený. Nepočítejte ale s tím, že by se spokojil s levnými pokrmy nebo nějakými stánky. Za jídlo se ochotný zaplatit skutečně velké částky peněz a nic jiného ho příliš zajímat nebude. Pokud patříte k těm, kteří se raději vydávají po památkách nebo na procházky přírodou, asi si s ním příliš legrace neužijete.

Vodnář

S Vodnářem nebudete mít velké problémy, pokud nechcete vidět lidi. Co tím myslíme? Zapomeňte na pláže se slunečníky, lehátky, psy a rodinami, které si hází s míčem nebo hrají badminton. Zapomeňte na kluby a bary, zejména na plážové bary. Musíte pochopit, kam na daném místě všichni půjdou, protože tam se právě vy rozhodně nevydáte bez ohledu na to, jak moc by se vám to líbilo.

Ve skutečnosti, pokud vám Vodnář nabídne zamluvení pokoje a nezkontrolujete ho, s největší pravděpodobností skončíte na okraji ničeho, v divočině nebo na samotě. Pokud tohle vidíte pozitivně a jste introvertní typ, kterému podobný klid nevadí, tak s nimi na dovolenou klidně můžete vyrazit.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek