Muž byl na silnici svědkem velmi nebezpečné situace. Když mu zatarasil cestu jiný vůz, začali z něj vystupovat muži v kuklách

Na internetu se objevila nahrávka situace, do které se na silnici dostal jeden muž. Jeho cestu mu zablokovalo jiné auto a najednou z něj začali vystupovat muži v kuklách.

muži v kuklách i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Na silnicích se dá zažít ledacos. Někdo jezdí příliš pomalu a opatrně, někdo je pirát silnic a jiný ze na cestě zase setkal se zvěří. Ale to, co se stalo řidiči na cestě ze Zabki do Varšavy je minimálně znepokojivé. Pohotový řidič naštěstí celou situaci nahrával a poté jí zveřejnil, možná i proto, aby varoval další řidiče na této trase.

Znepokojující událost

V Polsku je mezi řidiči stále populárnější zaznamenávat neobvyklé události. Mnoho ze zmiňovaných záznamů jako jsou například dopravní nehody nebo dopravní konflikty, je pak zveřejňováno na internetu. Je to skvělý koncept, jak zvýšit bezpečnost silničního provozu, protože nahrávky slouží jako odstrašující případy a řidič alespoň na chvíli dostane strach, že by mohl skončit třeba podobně, díky tomu pak jede bezpečněji.

Záznamy ze silničního provozu často vedou ke zvýšení pozornosti veřejnosti, ovšem incident, který se stal řidiči na cestě do Varšavy je zcela jiného druhu a možná i více znepokojující než dopravní konflikt. Incident se stal večer 23. února a nahrávka byla zveřejněna na kanálu STOP CHAM. Na videu je jasně zřetelné, že nahrávající řidič osobního automobilu jede v souladu se silničními pravidly.

V hlavní roli BMW

Najednou do jízdního pruhu nahrávajícího a poctivého řidiče vjelo bílé BMW. Řidič byl značně zmatený z toho, že je zablokován jiným vozem. Patrně nechápal, co se vůbec děje a proč ho auto zablokovalo. Když se dveře bílého BMW otevřely, u řidiče začala stoupat panika, úzkost a strach. Po chvilce ze dveří začali vylézat maskovaní muži.

Na první pohled to vypadalo, že muži v kuklách chtějí zaútočit na nahrávajícího řidiče. Dveře bílého BMW se ale velmi rychle zase zavřely a auto rychle odjelo ze scény. Řidič osobního vozu byl s celé situace velmi zděšen a když viděl maskované muže, zařadil zpátečku a začal couvat. Video na internetu vzbudilo velký zájem. Někteří uživatelé si myslí, že šlo pouze o vtip nebo nějaká chyba. Celý incident byl však nahlášen na policii.

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články