Když vyčerpaný a promrzlý muž upadl uprostřed lesa, obklopili ho vlci. Jejich úmysly jsou neuvěřitelně šokující

Vyčerpaný muž, kterému se ve sněhu nepodařilo rozdělat oheň svou cestu vzdal a upadl do sněhu. Pronásledovali jej vlci a když muž padl zareagovali neuvěřitelným způsobem.

vlci smečka i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

V dnešním uspěchaném světě je potřeba pamatovat na to, že laskavost a dobrosrdečnost má nedocenitelnou hodnotu. Zároveň je potřeba si neustále připomínat, že můžete dostat pomoc či laskavost i od někoho, od koho byste to čekali nejméně, protože každý je od přírody dobrý člověk. Proto, když jste přímými svědky laskavého aktu nebo o něm jen čtete, zahřeje vás to u srdce. K posílení této myšlenky pomáhá reklama Shangri-La Hotels and Resorts.

Je to v naší povaze

Reklama Shangri-La Hotels and Resorts  „Je to v naší povaze“ poukazuje na to, že je v zájmu každého z nás pomáhat si a podporovat se. V minutě a půl dlouhé reklamě můžete sledovat muže, který je ztracený v horách, brodí se ve sněhu, je zoufalý a zmrzlý, protože se mu nedaří rozdělat oheň, aby se zahřál a je stále více vyčerpaný, že už nakonec nemůže ani chodit.

Z této situace je cítit zoufalství a bezmoc, zvlášť když kolem něj číhají celou dobu vlci a čekají až jejich kořist zemře. Muž si nakonec vyčerpáním lehne a bez síly se zaboří do sněhu. V této chvíli by každý čekal, že zemře. Je vyčerpaný, zmrzlý a pronásledovaný vlky, kteří ho obklíčí v momentě, kdy si lehne a okamžitě se k němu přibližují.

Mocné poselství

Uprostřed sněhové bouře a smečky divokých vlků se osamělému poutníkovi může jevit tato situace velmi ponuře. Muž se ale probudí a je svědkem neobvyklé scény. Kdo by čekal, že muž zemře buď vysílením nebo ho rozcupují vlci, zmýlil se. Divocí vlci zareagovali opravdu nečekaně. Lehli si kolem muže ze všech stran, aby ho zahřáli a on neumrzl ve sněhu.

Divocí vlci zachránili muži život, přestože by to od nich nikdo nečekal. A takové je poselství této reklamy. Jistě, je to jen reklama, fikce, ale měla by nám připomínat to, co už mnozí zapomněli. Že když nastanou správné okolnosti, každý si může dovolit akt laskavosti, soucitu a pomoci. Že je každý od přírody dobrý a že je potřeba občas vystoupit z komfortní zóny a podat pomocnou ruku někomu, kdo jí potřebuje.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články