MMA SHOW 2024 a PPV na OKTAGON.TV

Přední evropská organizace OKTAGON si i letos připravila pro své fanoušky řadu zajímavých večerů. V rámci PPV na OKTAGON.TV se navíc můžete na vše podívat z pohodlí domova. Staňte se fanoušky v předních řadách během několika kliknutí myši a buďte součástí velkolepého publika po celém světě, které fandí jedinečným šampionům. Jejich sláva a vzestup na vrchol nemá v historii MMA obdoby.

Kupte si poprvé PPV na OKTAGON.TV

Rok 2024 je rokem MMA. Sláva, kterou si souboje v kleci získaly v rámci OKTAGONu v minulých letech neustále stoupá. Moderní gladiátoři se proti sobě postaví v nelítostných bitvách o tituly, které přinesou vítězům nekonečnou slávu a místo v pomyslné síni světa MMA.

OKTAGON myslel na všechny fanoušky. I na ty, kteří se nemohou zúčastnit zápasů osobně. V rámci OKTAGON.TV můžete sledovat PPV, tedy přímý přenos celého večera, který nabízí 6 hodin nekončící zábavy. Celý večer není pouze o soubojích v klecích, ale je to plnohodnotná SHOW se vším všudy.

Celý večer má profesionální technickou podporu, zahrnující mimo jiné kamery na každém kroku, díky kterým vám nic neunikne. Celý projekt je dimenzován na velký příval fanoušků, takže nemusíte mít obavy, že by PPV během večera tzv. “spadlo”.

Poprvé PPV? Jak na registraci a platbu?

Na samotnou registraci vám stačí několik minut. Jen vyplňte údaje, potvrďte platbu a těšte se na zápas, který jste si vybrali. Ideálně se podívejte na všechny. SHOW lze navíc sledovat i dodatečně po jejich odvysílání. Co vás čeká?

6 hodin zábavy na OKTAGON.TV

MMA SHOW jsou oblíbené po celém světě. Řada z nich možná působí velkolepěji než OKTAGON, ale opak je pravdou. OKTAGON možná není největší, ale má jedinečnou, nenahraditelnou atmosféru, kterou tvoří nejen celý program SHOW, ale také komunita, která je neskutečnou podporou celého projektu.

Vypněte si mobily, zavřete aplikace, odpojte domovní zvonek (jakmile vám rozvoz doveze jídlo) a nenechte se nikým rušit. Některé chvíle jsou posvátné a tohle je rozhodně jedna z nich. Jsou vítězství, která už se nikdy nebudou opakovat.

  • 6 hodin MMA SHOW – profi gladiátoři Česko-Slovenské MMA scény.

  • 6 hodin s rodinou – užijte si společný čas s blízkými.

  • 6 hodin zábavy – čas, který žádná jiná zábava nenahradí.

OKTAGON MMA je cílem i motivací

OKTAGON není pouze o zápasech. Na první pohled by se sice mohl jevit jako násilná forma zábavy, ale opak je pravdou. Samotný souboj v kleci je pouze špičkou ledovce, pod kterou je ukryta dřina i klidná mysl bojovníka. MMA gladiátoři inspirují svou cestou celé generace mladých lidí, kteří touží být jako oni. Karlos “Terminátor” Vémola, Attila “Pumukli” Végh a další zápasníci na vrcholu jsou dnes obrazem víry v sebe sama, touhy jít si za svými sny a jejich naplněním.

Nebojte se vzít na tribunu i děti. Prostředí OKTAGONu je více než bezpečné, přijímající a tolerantní. Zápasníci budou vašim dětem vzorem, ať už touží po jakékoli kariéře. Inspirují je ke sportu i touze jít si za kariérou vědce, spisovatele nebo začít cestovat.

MMA turnaje 2024, PPV a OKTAGON.TV

Už víte, jaký mají zápasy smysl. Teď už si jen stačí vybrat konkrétní večer.

20.4. 2024 OKTAGON 56 – duben bude patřit Birminghamu. Fanoušky poctí svou účastí Shem Rock a šampion OKTAGON Challenge George STAINESE. Už máte lístky?

4.5. 2024 OKTAGON 57: ECKERLIN VS. BROŽ – večer obsadí titulová bitva těžkých vah Moeil vs. Austin. Do klece vstoupí také Christian Eckerlin a jedinečný Miroslav „Inkvizitor“ Brož. Nenechte si ujít jedinou ránu.

8.6. 2024 OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 – červen bude patřit Praze a odvetě století. Do klece se postaví Karlos “Terminátor” Vémola a Attila “Pumukli” Végh. Už víte, na koho si vsadíte?

20.7. 2024 OKTAGON 59 – souboj večera se odehraje mezi srbskou #1 v lehké váze Bogdanovićom, Keitom a dvojnásobným šampionem Cage Warriors Sardarim z Holandska. Šampioni tentokrát zabodují v Bratislavě.

12.10. 2024 OKTAGON 62 – v říjnu se podívá OKTAGON na stadion Deutsche Bank Park ve Frankfurtu. Půjde o největší akci v historii celé organizace.

Máte lístky? Jejich nákup neodkládejte. Je o ně velký zájem a z pultů pomalu mizí. Oproti tomu PPV na OKTAGON.TV koupíte kdykoli.