Skládací schodiště pro prostorově úsporné bydlení

Klapster je skládací schodiště pro prostorově úsporné bydlení. Díky skládacímu mechanismu lze schodiště složit , když není potřeba . Ideální pro podkroví, mezipatře nebo malé domy.

Skládací schodiště se diskrétně integruje do stěny, když není potřeba, a tím rozšiřuje cenný obytný prostor. Ať už jako užitečné prostorově úsporné schodiště nebo jako stylový designový kousek – koncept zmenšujícího se schodiště pojme každý fyzický prostor a vytváří pro hosty momenty překvapení a potěšení.

Boční prvky a schůdky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní multiplexové břízy, kterou lze objednat volitelně s povrchovou úpravou HPL. Vizuálnímu provedení neošetřené verze se meze nekladou: Ať už barevné schody, tištěná grafika nebo stříkané graffiti, vše je možné! To umožňuje přizpůsobit Klapster vašemu vkusu a stylu vašeho interiéru.

Koncepčně je Klapster navržen jako modulární systém. To nejen umožňuje flexibilitu při výběru perfektně padnoucího schodiště, ale také umožňuje nekomplikované a levné zaslání poštou – včera byla nákladná přeprava! Náš model Comfort se skládá z jednoho schodu a dvou na sebe navazujících schodnicových prvků, které jsou navrženy tak, aby lze je vložit a uzamknout do sebe jako puzzle.

Při nedostatku životního prostoru je logickým důsledkem pohyb nahoru. Přesunutím do druhých pater nebo galerií lze prostor efektivně využít. Ať už ve štítech, starých budovách nebo garážích – je dobré uvažovat trojrozměrně a použít výšky stropů pro další prostory, jako jsou ateliéry, pracovny nebo skladovací prostory.