EAN a QR kódy pro vaše produkty

Bez EAN kódu většinu zboží prodávat nelze. Pokud tedy i vy máte firmu, která se prodejem např. kosmetiky, oblečení, autodoplňků, knih nebo třeba papírenského zboží zabývá, dozajista každý produkt označujete svým vlastním kódem. A pokud firmu ještě nemáte, ale už ji zakládáte? Pak si samozřejmě EAN kód budete muset co nejdříve obstarat.

Mezi nejčastější typy EAN kódů patří:

  • EAN13 – klasický třináctimístný kód patří k těm nejvyužívanějším vůbec
  • Code 128 – tento kód se používá převážně při inventarizaci

Zrychluje prodej

EAN čárový kód usnadňuje a hlavně zrychluje prodejní proces jak dodavatelům, tak i výrobcům i samotným spotřebitelům. Navíc snižuje riziko, že člověk, který produkt prodává, udělá při prodeji chybu a prodávané zboží špatně označí.

S EAN kódy se setkáváme v malých obchodech i supermarketech či hypermarketech. Nese ho téměř každé zboží a jak jsme naznačili výše, má to svůj opodstatněný účel. Kde ale takový EAN kód sehnat? A co když jich potřebujete rovnou stovky?

Zeptejte se, na co potřebujete

V tom případě se poptejte u společnosti Barcodes.cz, která vám kromě klasických EAN kódů dodá i dynamické QR kódy. Pokud nevíte, kolik kódů přesně budete potřebovat nebo jak kódy fungují a co s nimi musíte udělat, aby sloužily svému účelu, poptejte se u Barcodes.cz. Můžete se podívat na stránky společnosti, kde najdete většinu odpovědí v sekci Informace – Často kladené dotazy. Ale pokud tu odpověď právě na svou otázku nenajdete, neváhejte do společnosti napsat nebo zavolat. Firma nabízí EAN kódy velmi levně a bez jakýchkoliv následných poplatků. Navíc též poskytuje grafiku čárových kódů.