Frézování krásné vany ze vzácného ořechového dřeva

Frézujeme krásnou vanu od Rowi Interiors. Nejnáročnější a nejnáročnější práce spočívá v profesionálním lepení dřeva. Různé lakové úpravy dodávají dřevu intenzivnější barvu a navíc dřevo chrání před vodou, dřevo získává měkkou plastickou formu a moderní eleganci. Vyrobeno z nejkvalitnějšího dřeva a podle přísných luxusních standardů.

Namáčení v hluboké volně stojící dřevěné vaně má v mnoha kulturách dlouhou tradici a nyní nejnovější trend používat techniky stavby lodí na vybavení koupelen umožňuje řemeslníkům vyrábět vany z masivního dřeva, které vypadají úžasně a vydrží déle.

Dřevo udrží teplo déle než ostatní materiály vany. Nedokončené dřevěné vany je nutné používat pravidelně nebo je udržovat částečně naplněné trochou vody, aby se zabránilo jejich vysychání a deformaci nebo smrštění.

V západních kulturách jsou vany považovány za nástroj k mytí našeho těla. Východní kultury, zejména Japonci, vidí vany zcela jinak: Jako nástroj relaxace a duchovního klidu. Touha po relaxačním zážitku zplodila celosvětovou oblibu dřevěných van k namáčení.