Tryskově poháněný vysavač existuje

Vysavač, také známý jednoduše jako vysavač, je zařízení, které způsobuje odsávání za účelem odstranění nečistot z podlah, čalounění, závěsů a dalších povrchů. Obecně je poháněn elektricky.

Ale v tomto případě colin furse potřebuje, aby bylo všechno větší, horší, výkonnější a mnohem hlasitější, a tak se rozhodl postavit výkonnější vysavač poháněný proudovým motorem, který odebral ze svého Landspeederu a svůj vynález nazývá „UPŘÍMNÝ“. Seznamte se s FRANKem, novou bestií v domácích spotřebičích. Podívejte se na video z colinfurze pro více informací:

Proudový motor použitý v tomto projektu se zdá být JetCat P220 RXi poháněný motorovou naftou. JetCat P220 RXi má nejen integrované bezkomutátorové a plně zapouzdřené palivové čerpadlo, ale také bezkomutátorový systém startéru / generátoru!

„Tento tryskový vysavač poskytuje dříve nevídanou svobodu pohybu při vysávání. Bez kabelu, který by sloužil jako kámen úrazu.“ Tento projekt provádí profesionál v kontrolovaném prostředí. Tohle doma nezkoušejte.