Jak vytvořit chytrou DIY nabíjecí stanici s upozorněním LED

Chytré telefony, tablety a další přenosná elektronika se staly důležitou součástí našeho každodenního života. Jakkoli jsou chytré a užitečné, mají i nevýhodu, je třeba je nabíjet poměrně často, takže se nám zamotávají nabíječky a kabely a dělají nepořádek. Je na čase, abychom tento problém vyřešili, a řešení je jednodušší, než byste si mysleli: nabíjecí stanice pro vlastní potřebu.

Tato DIY nabíjecí stanice byla postavena z nutnosti najít místo pro tři tablety, které se neustále potulují naším domem od mých tří malých spolubydlících. Chtěl jsem, aby to byl zábavný projekt na zpracování dřeva, ale přidal jsem nějakou skvělou technologii.

Zadejte projekt LED a arduino. Bylo to poprvé, co jsem pracoval s projekty arduino a aktuálními senzory, a nepochopil jsem to úplně přesně. Podívejte se na video z Fix This Build That pro více informací.

Ale naučil jsem se pár nových věcí o projektech v oblasti elektroniky a tento DIY nabíjecí stůl bude přesně to, co naše rodina potřebuje k uspořádání mobilních telefonů a tabletů.