Jak nakreslit melounový domek pro krysy pomocí 3D pera

3D tiskové pero je jako ruční 3D tiskárna. Používá stejný druh topného tělesa a extruderu, jaký byste našli na stolní 3D tiskárně. Ale namísto ovládání pomocí počítačového softwaru a motorů vedete hlavu tiskárny ručně.

V dnešním videu se naučíte, jak nakreslit úžasný melounový domeček pro krysu nebo křečka pomocí 3D pera! Vše, co potřebujete, je basketbalový nebo fotbalový míč, 3D pero a vlákno! Můžete si vytvořit dům s jakýmkoli tvarem a stylem! Užijte si sledování tohoto videa a tvoření!

 

3D pero od je skvělou alternativou, zařízení využívá vyhřívanou vytlačovací hlavu běžné 3D tiskárny a používá jeden kus plastu ABS nebo PLA provlečený zadní stranou. Můžete jej použít k přidání vyvýšených dekorativních vzorů každodenním předmětům. S praxí můžete dokonce vytvářet 3D kresby v prázdném prostoru.

Projekty mohou začít sledováním 2 rozměrů, které lze buď svařit dohromady, nebo postavit ze země. Trik pro kreslení ve třech rozměrech spočívá v ovládání rychlosti vytlačování pomocí dvou tlačítek na přední straně pera, zpomalení rychlosti vytažení nahoru a natažení plastového vlákna.