Jak si vyrobit vlastní dřevěné hodinky na míru

Dřevo bylo vždy základním stavebním prvkem po celém světě od počátku lidstva. Zemědělské, stavební a mnohé další společnosti poznaly jedinečnost dřeva a jeho hodnotu.

Tyto DIY hodinky z masivního dřeva byly možná jedním z mých dosud nejnáročnějších projektů! Tyto hodinky jsou vybaveny kvalitním japonským quartzovým strojkem a nerezovou třídílnou sponou s tlačítky. Řemínek je vyroben z přírodního dřeva. Průměr ciferníku 1,7 palce.

Dřevěné hodinky jsou recyklovatelné. To je jedna z nejoblíbenějších předností těchto hodinek. Dřevěné hodinky pocházejí z obnovitelných zdrojů, protože stromy lze znovu vysadit. Mnoho dřevěných hodinek pochází z odpadového dřeva a mnoho nádob pochází z recyklovaného papíru.

Tyto hodinky jsou nezávadné bez toxických látek. To je ideální pro ty, kteří jsou citliví na kov na své kůži. Vyznačují se tím, že jsou jedinečné a přirozeně atraktivní. Dřevěné hodinky na míru se dnes na trhu prosadily. Dřevěné hodinky budou jistě pěkným vánočním dárkem pro vaši rodinu, příbuzné i zaměstnance.