Jak vyrobit super výkonnou powerbanku 110/220V

K dispozici jsou velké powerbanky, které jsou tiché, ale poskytují střídavý proud. Na trhu je obrovská škála power bank, a to může někdy ztěžovat výběr těch správných pro vaše potřeby a jsou také drahé.

V určitém okamžiku zjistíte, že budete potřebovat další baterii k nabíjení telefonu nebo mít nějaké LED světlo a jste v odlehlé situaci a není tam žádná elektřina. V tom případě budete potřebovat powerbanku, která je v podstatě jedna baterie nebo více baterií zapojených sériově nebo paralelně, abyste získali napětí potřebné pro vaše aplikace.

V dnešním videu vám chci ukázat, jak vyrobit super výkonnou powerbanku 110/220V, která vám umožní používat téměř jakékoli elektrické zařízení, ať jste kdekoli! Použili jsme baterie 18650, automatický invertor 24 až 220V, BMS desku s balanční funkcí a konektor XT-90! Rozpočet tohoto projektu je asi 200 $!

S tímto PowerHouse posouváte mobilní napájení na zcela novou úroveň a vytváříte napájecí zdroj, který je extrémně výkonný a přitom pozoruhodně přenosný. Ať už v rámci vašeho domova nebo venku, můžete si vytvořit způsob, jak vám nikdy nedojde energie, ale zůstat ve spojení.