Mějte radost z tvoření

Jste kreativní duše, která neustále hledá inspiraci pro své tvoření? Nebo patříte mezi prakticky zaměřené lidi, kteří potřebují bločky do kanceláře, olejové barvy pro děti do školy a nemají čas ani chuť na čekání ve frontách v malých papírnictví? Náš e-shop myslí na všechny případy! Nabízíme výtvarné, kreativní, školní i kancelářské potřeby. To vše na jednom místě a z pohodlí vašeho domova. Domácím kutilům nabízíme různé korálky, stuhy, látky, tmely a mnohé další. Pro děti do školy máme široký sortiment psacích potřeb, dále například štětce na malování obrazů, lepidla, nůžky a pravítka.

Výzdoba po celý rok

Pro ty z vás, kteří si zkrášlují svůj domov vlastnoručně vyráběnými dekoracemi, máme na výběr nepřeberné množství výtvarných potřeb, které v malých kamenných papírnictvích často ani neseženete. K dostání jsou například umělé mechy, dřevěné vločky a stromečky nebo stužky na výrobu adventních věnců. Na valentýnskou výzdobu u nás seženete filcová srdíčka a třpytky. Jaro můžete přivítat velikonoční výzdobou, na kterou se hodí polystyrenové postavičky zajíčků či ovčí vlna. Váš domov bude díky našim výrobkům útulný a nazdobený i v létě. Nabízíme různé dekorativní květiny, filcové i dřevěné ozdoby.

Párty ve velkém stylu

Zejména děti ocení, když na oslavě svých narozenin budou mít párty výzdobu. V místnosti nesmí chybět nafukovací balónky, třpytky nebo konfety. Zabavit se mohou malováním na obličej. K těmto účelům nabízíme barvy, které jsou vhodné k malování na tělo. Splňují nejvyšší kosmetické atesty, snadno se nanáší a neotírají se.

Odreagujte se

Dnešní doba je velmi chaotická a každý z nás si potřebuje někdy odpočinout. Tipem na skvělou relaxaci jsou antistresové omalovánky. Na našem webu jich najdete hned několik. Kromě toho nabízíme různé brožury a knihy s návody a tipy na tvoření. Díky nim se naučíte například vyrábět květiny z papíru nebo se seznámíte s postupem při výrobě mýdla.

Zdroj: Slevomat.cz